Meer groen en banken in de Karel Oomsstraat
Meer groen en banken in de Karel Oomsstraat
Korte omschrijving
Er worden enkele bloembakken en zitbanken in de Karel Oomsstraat geplaatst en eventueel zwerfvuilnetten op het terrein van de school. Deze zorgen voor meer groen en ontmoeting.
Bij welke 2 thema's past dit idee?
In welke postcode(s) vindt het idee plaats?
Stappenplan - tijdpad
Projectresultaat 1: Intekening van bloembakken, zelfvuilnet en banken
de ontvanger rapporteert ten laatste op 30/04/2027 of volgende doelstellingen werden behaald:
-
De indiener bezorgt het district ter goedkeuring een plannetje met de intekening van de bloembakken en zitbanken op het brede deel van de Karel Oomsstraat (bij voorkeur op verharding, of aan de half verharding aan het kruispunt zelf waar de elektriciteitskast staat), en eventueel zwerfvuilnetten (op het terrein van de school, als zij akkoord zijn).
Laatste projectresultaat: eindrapportage en financiële eindafrekening
de ontvanger rapporteert ten laatste 1 maand na de laatste activiteit of volgende doelstellingen werden behaald:
-
De bloembakken, banken en ev zwerfvuilnetten zijn aangekocht en geplaatst. Ze worden onderhouden door de bewoners; de zwerfvuilnetten worden leeg gemaakt met de ploeg Mooimakers.
-
de ontvanger bezorgde een financiële afrekening (het totaaloverzicht van inkomsten en uitgaven) en gebruikt hiervoor het verplichte sjabloon dat terug te vinden is op www.burgerbegroting.be;
-
de ontvanger vulde het online feedbackformulier in.
Totale budget
4000
Budget voor werkingskosten
500
Details van de werkingskosten
-
Opmaak flyers en feestje : € 250
-
Klein materiaal: schopje, hark, tuinmateriaal, …: € 250
Budget voor investeringen
3500
Details van de investeringen
-
Enkele bloembakken en ev banken: €1250 * 2 = €2500
-
Ev 2 zwerfvuilnetten : €500 * 2 = €1000